Novinka Doprava zdarma

Dětský batoh do školky Affenzahn - Papoušek Piet small

419

Ahoj, kamarádi,
jsem dětský batůžek papoušek Piet od značky Affenzahn a už se těším, až mě naučíš spoustu slovíček, která po tobě budu opakovat. Budu tvůj věrný kamarád, který tě nikdy neopustí. Rád tě doprovodím do školky i na výlety a zažijeme spolu spoustu dobrodružství. Díky mě vždy u sebe budeš mít výbornou svačinu od rodičů i své nejoblíbenější hračky. Mám spoustu speciálních funkcí a vlastností, to budeš koukat... 

  • Nejvíce si rozumím s dětmi ve věku od 1-5 let
  • Mám objem 4 l, tak se do mne s klidem vejde svačina i hračky
  • Mám hmotnost 200 g
  • Mám rozměry 17 x 11 x 25 cm

  • Skladem
1 070 Kč
Kategorie: Dětské batohy
 

Papoušek Piet je věrný kamarád, se kterým zažiješ spoustu dobrodružství. 

Dětské batohy do školky Affenzahn jsou nejlepšími kamarády dětí po celém světě. Do batůžku se vejde svačina i hračky. Mají svoje speciální schopnosti a vlastnosti. Budou s vámi sdílet nejbláznivější dobrodružství i při vašich výletech. 

Batohy do školky Affenzahn jsou nejlepšími kamarády dětí po celém světě. Mají svoje speciální schopnosti a vlastnosti. Budou s vámi sdílet nejbláznivější dobrodružství a jsou to pěkné potvůrky!

7 funkcí, díky kterým mě děti milují:

1. Ručně vyšívané detaily

2. Vytahovací jazyk, kde najdete jméno jeho největšího kamaráda, vás!

3. Reflexní materiály, takže vás kamarádi najdou i za tmy

4. Poutko na držení když potřebujete batůžek ve školce nebo na zahradě držet v ruce

5. Vyměkčené popruhy přes ramena se snadno nosí na malých dětských ramínkách

6. Barevné zacvakávací spony vhodné pro děti

7. Výškově stavitelný prsní pás pro přesné usazení

 

FUNKČNOST
Od nastavitelného prsního pásu až po zavírání na zip, každičký detail je s láskou promyšlený. Batohy do školky Affenzahn jsou zábavné a funkční zároveň.

KAMARÁD
Zažívejte každé dobrodružství společně! S přátelskou tváří batůžku do školky Affenzahn je to jako kdybyste si s sebou všude nosili kousek domova.

UČITEL
Objevujte svět prostřednictvím batůžků do školky Affenzahn. Vytáhněte jazyk, pohrajte si s poutkem, zatočte ručičkami. Hraní si s oblíbeným zvířátkem rozvíjí fantazii dítěte. Otevírání a zavírání přezek trénuje jemnou motoriku.

FAIR
Batohy jsou fair a eco-friendly, Affenzahn je partnerem bluesign® system, což je zárukou smysluplné ochrany zdrojů naší planety při výrobě těchto batůžků. Batůžky Affenzahn jsou z 50 % vyrobené z recyklovaných PET lahví.