Air X 15 ml

Hlavní výhody

  • Směs esenciálních olejů Litsea, Tangerinka, Grapefruit, Kadidlo a Kardamom.
  • Když se nanese na pokožku, může přispět k osvěžení a očistě.
  • Má intenzivní citrusové, dřevité a jemně bylinné aroma
  • Doporučujeme do aroma difuzéru doTERRA

  • Skladem
1 200 Kč
Kategorie: Esenciální oleje DoTERRA
 

Směs esenciálních olejů

Užijte si tuto osvěžující směs! Air-X™ je směsí esenciálních olejů Litsea, Tangerinka, Grapefruit, Kadidlo a Kardamom, která vydává intenzivní citrusové, dřevité a jemně bylinné aroma. Při použití na pokožku může směs Air-X posloužit k osvěžení a očistě. Přídavek esenciálního oleje Kadidlo může napomoci zklidnění pleti a zároveň omezuje výskyt jejích nedokonalostí. Doporučujeme do aroma difuzéru doTERRA

Co obsahuje?

 
 
Bližší informace o esenciálním oleji doTERRA - Air X

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: