Cheer - povznášející směs 5 ml

Efekt lupa
  • 1 z 2

Povznášející směs esenciálního oleje Cheer může jako paprsek slunce posílit vaše pozitivní naladění. Když se vám nedostává štěstí a optimismu, směs Cheer je zde, aby vám rozjasnila a zvedla náladu. Slunečné, svěží aroma esenciálních olejů z citrusů a koření rozjasní kterýkoli okamžik vašeho dne.

Informační list esenciálního oleje Cheer.

 


  • Skladem
990 Kč
Kategorie: Esenciální oleje DoTERRA
 

Co esenciální olej cheer obsahuje:

Planý pomeranč:

Olej planý pomeranč, lisovaný za studena z pomerančové slupky, je díky své posilující vůni a četným přínosům jedním z nejprodávanějších esenciálních olejů společnosti dōTERRA. Olej planý pomeranč, bohatý na monoterpeny, má stimulační a očistné účinky. Planý pomeranč obohatí každou směs esenciálních olejů čerstvou, sladkou a osvěžující vůní, která vám pozvedne náladu a dodá novou energii!

Badyán:

Badyáník je stálezelený strom původem z jihovýchodní Asie. Tento strom obvykle dorůstá do výšky pouhých čtyř až šesti metrů, ale může dosáhnout i výšky až 20 metrů. V čínské kultuře se tato rostlina nazývá „osmicípý anýz“ nebo jednoduše „osm cípů“ podle svého plodu, který má obvykle osm semeníků. Hlavní chemická sloučenina badyánu, anethol, vytváří charakteristickou lékořicovou vůni, kterou se vyznačuje esenciální olej Badyán i plod badyáníku. Badyán jakožto hlavní složka směsi dōTERRA ZenGest™ může být při lokálním nanesení přínosný ke zklidnění žaludeční nevolnosti.

Zázvor: 

Esenciální olej dōTERRA Zázvor, pocházející z Madagaskaru, se získává z čerstvého oddenku zázvoru – podzemní části rostliny, která patří ke kořenovému systému. Zázvor, který je součástí mnoha asijských pokrmů, má jako kuchyňské koření pálivou a výraznou chuť. V tradiční západní kuchyni je zázvor nejčastěji používán ve sladkostech, jako jsou perníčky a zázvorky.

Bergamot:

Bergamot je nejnáročnější citrus vyžadující speciální klima a půdu, aby prospíval. Bergamot také vyniká mezi citrusovými oleji díky své schopnosti povznášet i zklidňovat. Bergamot se již stovky let používá k podpoře klidné mysli a omlazení pleti.

Ylang ylang: 

Esenciální olej ylang-ylang je získáván z hvězdicovitých květů tropického stromu kananga vonná. Tento esenciální olej se hojně používá při výrobě parfémů i aromaterapii a je po staletí používán při náboženských a svatebních obřadech. Ylang-ylang se často používá v luxusních vlasových a pleťových výrobcích pro své bohaté, sladké aroma a také pro své výživné a ochranné vlastnosti. Je také známo, že olej ylang-ylang podporuje klid a zvedá náladu. Zkuste smíchat ylang-ylang s oleji bergamot, pelargonie růžová, grapefruit a vetiver.

Kadidlo:

Kadidlo, jeden z nejvíce ceněných a vzácných olejů s bohatou vůní, bývá často zváno králem esenciálních olejů. Před mnoha staletími používali pryskyřici kadidlovníku starověcí Egypťané k mnoha účelům: od parfémů až po masti na rány. Jeho zklidňující a zkrášlující účinky mohou být při nanesení na pokožku využívány k omlazení pleti a mohou pomoci snížit výskyt nedokonalostí pleti.

Citronová tráva: 

Citronová tráva poskytuje kouřový, citrusový esenciální olej, který uživatelům nabízí řadu přínosů. Citronová tráva se již od pradávna využívá v asijské kuchyni, kde je přísadou polévek, čajů a kari, a slouží k ochucení ryb, drůbeže, hovězího masa a mořských plodů. Citronová tráva je také očišťující a tonizující a často se pro dosažení těchto přínosů používá ve výrobcích péče o pleť. Citronová tráva má štiplavou, bylinnou vůni, která může zvýšit bdělost a podpořit pozitivní vyhlídky.

Fazole tonka:

Dipteryx odorata je překrásně kvetoucí strom, který patří do čeledi bobovitých (Fabaceae) a je obecně znám jako cumaru, kumaru nebo brazilský teak. Tento druh stromů pochází ze Severní a Jižní Ameriky a jeho semenům se říká fazole tonka. Tyto fazole jsou díky vysokému obsahu kumarinu, který jim dodává sladké vanilkové aroma, velice vonné.

Vanilka (absolutní silice):

Vanilla planifolia je druhem orchideje. Vanilovník se nachází v různých regionech včetně Mexika, Střední Ameriky, Kolumbie a Brazílie. Tato stálezelená popínavá rostlina má vysoký obsah vanilinu, který z ní činí oblíbený zdroj vanilkové příchutě.

 

Hlavní výhody

 

  • Při nanesení na pokožku může směs Cheer podpořit pocit optimismu.

  • Při masáži poskytuje radostný příliv štěstí a pozitivní nálady.

  • Směs Cheer je tvořena esenciálními oleji z citrusů a koření, které přispívají k její hřejivé, vábivé povaze

 

Ranní potěcha

  • Směs esenciálních olejů Cheer je zde, aby vám zvedla náladu a osvítila vás. Zkuste tuto směs rozptýlit v difuzéru při ranní józe, pití ranního čaje nebo čtení ranních novin a podpořte tak pocit optimismu na začátku nového dne.

 

tipy Použití:

  • Kápněte pár kapek do svého difuzéru a ihned ucítíte blahodárné účinky této směsi na vaši psychiku.
  • Když se cítíte na dně nebo beznaději, nakapejte jednu kapku na ruce, rozetřete o sebe a zhluboka se nadechněte.

  • Použijte směs Cheer jako spolehlivý esenciální olej pro techniku pro ruce AromaTouch Hand Technique

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: