Citrus Bliss - posilující směs 15 ml

Efekt lupa
 • 1 z 3

Směs Citrus Bliss™ kombinuje důležité posilující a osvěžující přínosy citrusových esenciálních olejů. Účinné esence Planý pomeranč, Citron, Grapefruit, Bergamot, Červená mandarinka, Limetka, Litsea, Fazole tonka a Vanilka (absolutní silice) jsou zkombinovány, aby vytvořily unikátní a harmonickou směs, která jistě pozvedne vaši náladu.


 • Skladem
880 Kč
Kategorie: Esenciální oleje DoTERRA
 

HLAVNÍ VÝHODY:

 • Aromatické použití: kápněte si 3-4 kapky do difuzéru a relaxujte se svěží vůní citrusů
 • Podporuje soustředění a jasnou mysl.
 • Citrus Bliss dodá při nanesení na pokožku coby příjemný parfém vaší pokožce radostnou, svěží vůni.
 • Nanesení oleje Citrus Bliss na pokožku je užitečné, když se snažíte podpořit soustředěnost a jasnou mysl.

 

PODPORUJE POZITIVNÍ MYŠLENÍ:

Každodenní boje a zápasy si mohou vybírat daň na našem zdraví, vztazích a emocích. Posilující směs Citrus Bliss je povzbuzující směsí esenciálních olejů s pozitivními a osvěžujícími účinky. Používejte Citrus Bliss pravidelně pro radostnou vzpruhu, když ji potřebujete nejvíce!

 
POUŽITÍ:
 
 • Směs Citrus Bliss vmíchejte do frakcionovaného kokosového oleje a použijte při povznášející masáži.

 • Naneste jednu kapku na zápěstí a mněte obě zápěstí o sebe, čímž uvolníte skvělou vůni, vhodnou pro každý den.

 • Začněte nový den v dobré náladě, když si nanesete Citrus Bliss ráno na pokožku k povzbuzení a dobití energie.

 • Pozor na fotosenzitivní reakci nebo-li citlivost na sluneční záření ! 

 

CO OBSAHUJE:

 

 • Planý pomeranč:

Olej planý pomeranč, lisovaný za studena z pomerančové slupky, je díky své posilující vůni a četným přínosům jedním z nejprodávanějších esenciálních olejů společnosti dōTERRA. Olej planý pomeranč, bohatý na monoterpeny, má stimulační a očistné účinky. Planý pomeranč obohatí každou směs esenciálních olejů čerstvou, sladkou a osvěžující vůní, která vám pozvedne náladu a dodá novou energii!

 

 • Citron:

Citron, jeden z nejprodávanějších esenciálních olejů společnosti dōTERRA, má celou řadu přínosů a využití. Citron se často přidává do jídel k vylepšení chuti dezertů i hlavních chodů. Citron má povznášející, posilující aroma.

 

 • Grapefruit:

Název „grapefruit“ se přičítá ovoci rostoucímu v trsech, které připomínají vinné hrozny. Grapefruit, běžně známý pro svou kyselou a natrpklou chuť, je kulatý, žlutooranžový plod stálezeleného citrusovníku. Esenciální olej Grapefruit se získává z kůry tohoto ovoce a je veleben pro své široké využití a nejrůznější přínosy, jakož i pro své osvěžující aroma a výraznou chuť.

 

 • Bergamot:

Bergamot je nejnáročnější citrus vyžadující speciální klima a půdu, aby prospíval. Bergamot také vyniká mezi citrusovými oleji díky své schopnosti povznášet i zklidňovat. Bergamot se již stovky let používá k podpoře klidné mysli a omlazení pleti.

 

 • Červená mandarinka:

Červená mandarinka – známá také jako tangor a mandarinka chrámová – má sladké, citrusové a jemně květinové aroma podobné pomeranči. Slupky mandarinky se používají k výrobě tří různých esenciálních olejů: Zelená mandarinka, Žlutá mandarinka a Červená mandarinka. Esenciální olej Červená mandarinka pochází z nejzralejších mandarinek. Jako mnoho dalších citrusových olejů je i esenciální olej Červená mandarinka vedlejším produktem obchodu s čerstvým ovocem. Z mandarinek, které kvůli otlakům nebo jiným estetickým nedostatkům nelze prodat na trhu s čerstvým ovocem, se lisováním získává šťáva i esenciální olej. Červená mandarinka je prý nejsladší ze všech citrusových olejů a lze ji dobře kombinovat s mnoha různými esenciálními oleji.

 

 • Zelená mandarinka:

Esenciální olej zelená mandarinka, lisovaný z nezralých plodů mandarinkovníku, je jedinečný mezi citrusovými oleji díky své chuti i způsobům použití. Podobně jako ostatní citrusové oleje je esenciální olej zelená mandarinka se svou sladkou a mírně květinovou vůní skvělým způsobem, jak dodat osvěžující příchuť vodě, salátům a dalším pokrmům!

 

 • Limetka:

Esenciální olej Limetka od dōTERRA, za studena lisovaný ze slupky čerstvých limetek, má osvěžující a posilující chuť i vůni. Limetky se pro svou čerstvou, citrusovou chuť často používají v předkrmech a nápojích.

 

 • Litsea cubeba:

Litsea cubeba je stálezelený strom či keř patřící do čeledi vavřínovitých (Lauraceae). Jeho plody jsou zdrojem esenciálního oleje Litsea podobného citronu. Litsea je původem z východní Asie, má dlouhou historii tradičního využívání domorodými obyvateli Tchaj-wanu a byla široce rozšířena v Japonsku, na Tchaj-wanu, v jižní Číně i jihovýchodní Asii. Geranial a neral se také nacházejí v oleji Citronová tráva, který má velmi podobnou vůni a vlastnosti.

 

 • Fazole tonka:

Dipteryx odorata je překrásně kvetoucí strom, který patří do čeledi bobovitých (Fabaceae) a je obecně znám jako cumaru, kumaru nebo brazilský teak. Tento druh stromů pochází ze Severní a Jižní Ameriky a jeho semenům se říká fazole tonka. Tyto fazole jsou díky vysokému obsahu kumarinu, který jim dodává sladké vanilkové aroma, velice vonné.

 

 • Vanilka (absolutní silice)

Vanilla planifolia je druhem orchideje. Vanilovník se nachází v různých regionech včetně Mexika, Střední Ameriky, Kolumbie a Brazílie. Tato stálezelená popínavá rostlina má vysoký obsah vanilinu, který z ní činí oblíbený zdroj vanilkové příchutě.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: