Clary Sage - Šalvěj muškátová 15 ml

Esenciální olej Šalvěj muškátová, navozující pocit klidu a relaxace, je běžně používán k zevnímu použití na pokožku pro své zklidňující a tišící účinky. Pomáhá také udržovat emocionální rovnováhu. Hlavní chemickou složkou oleje Šalvěj muškátová je linalylacetát, který je součástí skupiny esterů a díky němuž se jedná o jeden z olejů, který nejvíce napomáhá uvolnění, zklidnění a dosažení rovnováhy.

 


 • Skladem
1 599 Kč
Kategorie: Esenciální oleje DoTERRA
 

HLAVNÍ VÝHODY ESENCIÁLNÍHO OLEJE ŠALVĚJ MUŠKÁTOVÁ:

 • Ulevuje při bolestivé menstruaci
 • Šalvěj muškátová jako jeden z nejvíce zklidňujících a nejvyváženějších esenciální olejů poskytuje při zevním použití mnoho přínosů.
 • Je klíčovou složkou patentované měsíční směsi dōTERRA ClaryCalm.

 • podporuje ženské zdraví - plodnost, podpora mateřského mléka

 • Používala se ve středověku pro své přínosy pro pokožku a je nadále populární pro své kosmetické přínosy.

 • Podporuje pocit relaxace při přípravě na klidný noční spánek.

 • Při lokálním nanášení zklidňuje pokožku a může pomoci podpořit zdravý vzhled vlasů a pokožky hlavy.

 

POUŽITÍ:

 • 3–5 kapkami oleje potírejte podbřišek při menstruačních obtížích 
 • Zkombinujte olej ze šalvěje s esenciálním olejem z heřmánku římského a přidejte do horké lázně pro uvolnění od stresu.
 • Přidejte olej ze šalvěje do šamponu nebo vlasového kondicionéru na podporu zdravých vlasů a pokožky hlavy.

AROMATICKÉ POUŽITÍ:

 • Použijte 3–4 kapky v difuzéru 


LOKÁLNÍ POUŽITÍ: 

 • Naneste 1–2 kapky na požadované místo. Nařeďte nosným (kokosovým) olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky.

 

ZAUJALA VÁS ŠALVĚJ? PŘEČTĚTE SI VÍCE INFORMACÍ: ŠALVĚJ MUŠKÁTOVÁ


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: