Kadidlo - Frankincense 15 ml

Esecnciální olej Kadidlo je jeden z nejvíce ceněných a vzácných olejů s bohatou vůní. Má pozitivní vliv na naší psychiku, zlepšuje kvalitu pleti a podporuje náš imunitní systém. Kadidlo by nemělo chybět ve vaší sadě esenciálních olejů.

 

 


  • Skladem
2 500 Kč
Kategorie: Esenciální oleje DoTERRA
 

Esenciální olej Kadidlo je od pradávna považovaný za posvátný olej. Kadidlo je často nazývané jako "olej pravdy" nebo také jako “král olejů.” Víte o tom, že Kadidlo mělo vždy hodnotu jako zlato? Kadidlem se dříve platilo. V dnešní době je též velmi ceněné pro své zdravotní účinky. Kadidlo pomáhá při pocitech strachu, tísně, depresích, ale také je účinný jako antibakteriální pomocník v interiéru. Má protizánětlivé účinky a má pozitivní vliv na naší paměť. Většina kvalitních krémů anti-age obsahuje složku kadidla. Kadidlo vyhlazuje vrásky a zlepšuje kvalitu pleti.

 

Kadidlo vás ráno nakopne... 

Je nějaký lepší způsob, jak začít den, než s uvolňující vůní esenciálního oleje kadidlo? Ať už jste nadšení stoupenci jógy, nebo ráno meditujete, používání esenciálního oleje kadidlo v časných ranních hodinách vám pomůže zaměřit se na vaše cíle pro daný den. Vůně esenciálního oleje kadidlo vám také v rámci vašich ranních stereotypů pomůže zvýšit pocit spokojenosti, pokoje, uvolnění, a dokonce i pocity celkové tělesné a duševní pohody.

 

Hlavní účinky Kadidla: 

  • Pleť zklidňuje a zároveň upravuje její nedokonalosti.
  • Podporuje mírumilovné pocity uvolnění a spokojenosti.
  • Může pomoci hydratovat a omladit pleť.
  • Zklidňující pocit a aroma oleje Kadidlo podpoří pocit vyvážené nálady.
  • Podporuje imunitní systém
  • Pomáhá snižovat pocity úzkosti a deprese
  • Použijte 3-4 kapky do difuzéru a inhalujte nebo rozetřete 1-2 kapky v dlaních a prodýchejte

 

Přečtěte si náš článek: Jak mohou přírodní esenciální oleje doTERRA zlepšit vaše zdraví

 


 Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: