Lemon - Citron 15 ml

Esenciální olej doTERRA Lemon - Citron

  • Lze použít k přidání osvěžující chuti do vody nebo množství receptů od pikantních až po sladké dezerty.

  • Zastudena lisovaný z citronové kůry, aby si zachoval svou citlivou povahu a užitečné účinné vlastnosti.

  • Povznášející a energické vlastnosti, které díky jeho osvěžujícímu aroma podporují dobrou náladu.

  • Ideální vůně do difuzéru, která vám provoní celý byt či kancelář

  • Skladem
440 Kč
Kategorie: Esenciální oleje DoTERRA
 

Esenciální olej doTERRA Lemon - Citron je jeden z nejprodávanějších esenciálních olejů společnosti dōTERRA, má celou řadu přínosů a využití. Citron se často přidává do jídel k vylepšení chuti dezertů i hlavních chodů. Citron má povznášející, posilující aroma. Tento esenciální olej je příjemnou volbou do difuzéru, která vám nádherně provoní byt či kancelář příjemnou svěží vůní. 

Přečtěte si náš článek: Jak mohou přírodní esenciální oleje doTERRA zlepšit vaše zdraví

Bližší informace získáte na stránkách doTERRA - Lemon 


 Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: