Lemongrass - citronová tráva 15 ml

Efekt lupa
 • 1 z 2

Esenciální olej Lemongrass - citronová tráva (Cymbopogon flexuosus) má mírně štiplavou, bylinnou vůni a dle ájurvédy nabízí mnoho benefitů...


 • Skladem
430 Kč
Kategorie: Esenciální oleje DoTERRA
 

Citronová tráva poskytuje kouřový, citrusový esenciální olej, který uživatelům nabízí řadu přínosů. Citronová tráva se již od pradávna využívá v asijské kuchyni, kde je přísadou polévek, čajů a kari, a slouží k ochucení ryb, drůbeže, hovězího masa a mořských plodů. Citronová tráva je také očišťující a tonizující a často se pro dosažení těchto přínosů používá ve výrobcích péče o pleť. Citronová tráva má štiplavou, bylinnou vůni, která může zvýšit bdělost a podpořit pozitivní vyhlídky.
 

V ájurvédě se citronová tráva využívá:

 • V difuzéru: tři kapky přidané do difuzéru příjemně provoní váš domov
 • Při špatné náladě, depresivních stavech a podráždění
 • Při zmírňování bolestí hlavy
 • Při čištění domova od negativní energie
 • Využívá se v pleťové kosmetice pro její očišťující a tonizující účinky
 • Pomáhá odpuzovat otravné mouchy a komáry
 • Používá se také asijské kuchyni, v polévkách, čaji a kari. Lze použít k přidání osvěžující chuti do množství receptů od pikantních až po sladké dezerty
 • Lze dobře kombinovat s oleji bazalka, kardamom a máta klasnatá
 • Země původu: Indie
 • Užitečné zdroje zde: Lemongrass

 

Mrkněte na náš blog: JAK MOHOU PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ OLEJE DOTERRA ZLEPŠIT VAŠE ZDRAVÍ


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: