Lavender – Levandule lékařská 15 ml

Efekt lupa
 • 1 z 2

Hlavní výhody levandule

 • Přispívá ke zdravému stavu pleti.

 • Byla ctěna a často používána už ve starověkých kulturách a její obliba nadále roste i v dnešní době, kdy se používá v kosmetice.

 • Levandule se díky své nezaměnitelné vůni
  a jedinečným způsobům využití často používá na podporu pocitů klidu a uvolnění.


 • Skladem
895 Kč
Kategorie: Esenciální oleje DoTERRA
 

Levandule lékařská - Lavandula angustifolia

Díky své výrazné vůni a bezpočtu způsobů použití se olej Levandule stal jedním z nejoblíbenějších esenciálních olejů. Římané a Egypťané v dávných dobách používali levanduli ke koupelím. Od té doby mnozí lidé objevili nespočet jejích dalších přínosů. Levandule se často používá v kosmetických výrobcích a parfémech pro svou schopnost podpořit zdravou a čistou pleť. Její zklidňující vlastnosti se dále často používají k relaxaci těla a zlepšení nálady. Vzhledem k jeho všestranným přínosům je Levandule olejem, který byste měli mít po ruce, ať už jdete kamkoli. 

 

Vlastnosti a využití esenciálního oleje Levandule:

 • Má velmi silné účinky a okamžitě uklidňuje pokožku při popáleninách či jiných kožních problémech
 • Levandule účinně řeší spánkové poruchy
 • Je skvělá při popáleninách, úpalu a jizvách
 • Řeší poštípání hmyzem, modřiny, rány a puchýře
 • Povzbuzuje při stresu a úzkosti
 • Je vhodným pomocníkem při migréně
 • Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky do difuzéru a krásně vám provoní interiér
 • Pokud smícháte levanduli, peppermint a citron, získáte tři bojovníky proti všem druhům alergií
 • Zajímavost: pro naplnění 15ml lahvičky esenciálního oleje je potřeba 7 kg levandule

 

Přečtěte si náš článek: Jak mohou přírodní esenciální oleje doTERRA zlepšit vaše zdraví

 

Více informací o oleji si přečtěte na stránkách doTERRY zde  Levandule Lékařská


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: