Myrrh – MYRHA 15 ml

Je-li kadidlo „králem olejů“, pak je myrha rozhodně součástí královského dvora. Díky své schopnosti zlepšovat vzhled pokožky je klíčovou složkou směsi dōTERRA Salubelle a mnoha dalších přípravků péče o pleť. V historii se myrha používala k meditaci a balzamování a i nadále je v každé kolekci esenciálních olejů vzácným a důležitým olejem. Myrha je díky své všestrannosti ceněna v mnoha kulturách po celá staletí.

Hlavní výhody

 • Myrha je vysoce ceněna pro nesčetné možnosti využití.
 • Pomáhá posílit emocionální rovnováhu a vyvolat pocity pokoje a celkové duševní a tělesné pohody.
 • Zklidňuje pokožku.
 • Má jedinečné vlastnosti, které čistí a zlepšují vzhled pokožky.
 • Země původu: Somálsko
 • Způsob extrakce: parní destilace pryskyřice
 

 • Skladem
2 450 Kč
Kategorie: Esenciální oleje DoTERRA
 

Zařaďte esenciální olej Myrha do svého režimu péče o pleť:

Esenciální olej Myrha může nabídnout pokožce zklidňující pocit. Chcete-li použít olej Myrha na pokožku, zvažte přidání jedné nebo dvou kapek oleje do svého denního pleťového mléka nebo hydratačního přípravku. 
 

Použití:

 • Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky do difuzéru pro zlepšení nálady.
 • Využijte olej Myrha k podpoře sebeuvědomění a povznášející nálady.
 • Přidejte jednu až dvě kapky do hydratačního přípravku.
 • Olej Myrha prakticky využijete, když přidáte jednu až dvě kapky tohoto oleje do prázdné jantarově žluté lahvičky s kuličkovým aplikátorem a smícháte je s frakcionovaným kokosovým olejem.
 • Na masáž smíchejte 5 kapek s 10 ml nosného oleje. Na koupel smíchejte 5 kapek s 5 ml nosného oleje. K použití jako parfém smíchejte 1 kapku s 10 kapkami nosného oleje.Pouze k použití na pokožku.

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: