On Guard 15 ml

Hlavní výhody

  • Má energické a povznášející aroma
  • Dodává hřejivou, citrusovou, pikantní chuť horkým nápojům a dezertům
  • Když se směs dōTERRA On Guard denně užívá vnitřně, podporuje přirozené fungování imunitního systému
  • On Guard nabízí přírodní a účinnou alternativu
  • Stačí pár kapek do difuzéru a provoní vám příjemně celý byt či kancelář

 
 

  • Skladem
1 350 Kč
Kategorie: Esenciální oleje DoTERRA
 

Ochranná směs

Jedna z nejpopulárnějších směsí dōTERRA – dōTERRA On Guard – je díky svých neuvěřitelným výhodám naprosto nepostradatelná. Když se směs dōTERRA On Guard denně užívá vnitřně, podporuje přirozené fungování imunitního systému. On Guard se svou neobyčejnou vůní nabízí aromatickou, přírodní a účinnou alternativu. On Guard můžete také přidat lahodnou (a výživnou) chuť teplým nápojům a dezertům!

Osobně do dáváme pár kapek do difuzéru a provoní příjemně celý byt.

 

Složení: Esenciální oleje Planý pomeranč (slupka), Hřebíček (poupě), Skořice (kůra), Eukalyptus (list) a Rozmarýn (list/květ).

 

Přečtěte si náš článek: Jak mohou přírodní esenciální oleje doTERRA zlepšit vaše zdraví

 

Bližší informace o esenciálním oleji doTerra On Guard 


 Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: