Peppermint – MÁTA PEPRNÁ 15 ml

Efekt lupa
 • 1 z 2

Peppermint (Máta peprná) 
 
Esenciální olej doTerra Peppermint - máta peprná je vhodná nejen pro ochucení pokrmů, ale je i jedna z nejoblíbenějších vůní do difuzérů, která osvěží nádherně váš byt i kancelář. 

 • Skladem
850 Kč
Kategorie: Esenciální oleje DoTERRA
 

Máta peprná, soustavně jeden z nejprodávanějších výrobků společnosti dōTERRA, je užitečným olejem, který je dobré mít vždy po ruce. Máta peprná dodává osvěžující, mátovou chuť dezertům, nápojům, smoothie, a dokonce i pikantním pokrmům. Mátový olej té nejvyšší kvality se od ostatních výrobků odlišuje vysokým obsahem mentolu – jaký se nachází např. v esenciálním oleji Máta peprná od společnosti dōTERRA. Máta peprná se často používá v zubních pastách a žvýkačkách pro účely ústní hygieny.

Vlastnosti esenciálního oleje Peppermint:

 • Zvyšuje pozornost
 • Pomáhá při bolesti hlavy, stačí natřít čelo, spánky a zadní část krku
 • Zklidní vaše zažívání a zbavuje nadýmání 
 • Je bezkonkurenční při dýchacích potížích (ucpaný nos)
 • Pomáhá snižovat horečku - stačí 1-2 kapky do vody, přidat lžičku medu a vypít
 • Chrání vás před klíšťaty, protože je díky své aromatické vůni spolehlivě odpuzuje
 • Z difuzéru vám provoní krásně interiér domova
 •  Zajímavost: pro naplnění 15ml lahvičky esenciálního oleje se spotřebuje až 400 lístků máty.

 

Využití:

 • Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky do vašeho difuzéru a ihned ucítíte příjemnou vůni máty, která vám příjemně provoní váš interiér
 • 1-2 kapky rozetřete ve dlaních a prodýchejte.

 

Buďte opatrní...

Prosím, dávejte pozor, ať si nedopatřením nezanesete esenciální olej Peppermint do očí, pálilo by vás to! Nezapomeňte, že se jedná o 100% esenciální olej Máty peprné, který se získává destilací vodní páry z kvetoucích vršků a ze 100 kg suroviny se vytěží 1 litr esenciálního oleje. Má opravdu sílu!

 

 

Přečtěte si náš článek: Jak mohou přírodní esenciální oleje doTERRA zlepšit vaše zdraví

 


 Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: