Purify - osvěžující směs 15 ml

Efekt lupa
 • 1 z 3

Směs Purify, těšící se oblibě mezi uživateli dōTERRA, obsahuje esenciální oleje Citron a Limetka známé svými čisticími vlastnostmi a dále olej Jedle sibiřská. Další esenciální oleje Citronová tráva, Čajovník (Melaleuca) a Koriandr (nať) dodávají této směsi při nanesení na pokožku jedinečnou přitažlivou vůni.

Informační list o produktu Purify


 • Skladem
890 Kč
Kategorie: Esenciální oleje DoTERRA
 

směs purify Může pomoci při:

 • likviduje parazity a mikroby
 • desinfikuje povrchy a poranění
 • odstraňuje pachy 
 • bojuje s alergeny

Co SMĚS PURIFY obsahuje:

Tato povznášející směs esenciálních olejů z citrusů a jehličnanů zanechá na povrchu a ve vzduchu vzdušnou, svěží vůni. Purify, oblíbený produkt mezi uživateli olejů dōTERRA, umí rychle odstranit zápach a účinně vyčistit domov. Purify obsahuje esenciální oleje citron, limetka a borovice, které jsou známé svými čisticími účinky, a dále oleje jedle sibiřská a borovice černá k osvěžení vzduchu. Další esenciální oleje citronová tráva, čajovník a koriandr (nať) dodávají této směsi jedinečnou přitažlivou vůni.

 

CITRON:
citron, jeden z nejprodávanějších esenciálních olejů společnosti dōTERRA, má celou řadu přínosů a využití. Citron se často přidává do jídel k vylepšení chuti dezertů i hlavních chodů. Citron má povznášející, posilující aroma.

  

JEDLE SIBIŘSKÁ:

Esenciální olej jedle sibiřská má osvěžující, dřevitou vůni, která je známa svými uklidňujícími a uvolňujícími vlastnostmi. Jedle sibiřská má jedinečné chemické složení, v němž převažuje bornyl-acetát, což tomuto esenciálnímu oleji poskytuje většinu jeho zmírňujících účinků. Jedle sibiřská může být pro pokožku velmi zklidňující, takže je to ideální esenciální olej na začlenění do uklidňující masáže. Jedle sibiřská může pomoci přinést pocit snadného dýchání a zároveň uklidnit emoce a podpořit uzemňující efekt.

 

LIMETKA:

Esenciální olej Limetka od dōTERRA, za studena lisovaný ze slupky čerstvých limetek, má osvěžující a posilující chuť i vůni. Limetky se pro svou čerstvou, citrusovou chuť často používají v předkrmech a nápojích.

 

ČAJOVNÍK:

Esenciální olej Čajovník – často nazývaný také esenciální olej Melaleuca – obsahuje přes 92 různých sloučenin a má nesčetné způsoby lokálního použití. Listy čajovníku používali australští Aboriginové po staletí. Listy drtili a aplikovali přímo na pokožku pro jejich chladivé účinky. Čajovník je nejvíce známý svými očistnými účinky. Lze jej použít k čištění pokožky a nehtů a k podpoře zdravé pleti. Čajovník se často používá při občasném podráždění pokožky a k jejímu zklidnění.

 

KORIANDR (NAŤ):

Už po staletí bylo zdokumentováno množství způsobů využití a přínosů koriandru (nať). Kulinářské využití koriandru (nať) je nekonečné! Rychle s ním dodáte svěží chuť masu, salátům, dipům i smaženým pokrmům. Jeho výrazná bylinná chuť určitě oživí každé jídlo! Olej koriandr (nať) má také vysoce čisticí vlastnosti, působí obzvláště dobře při čištění vzduchu a odstraňování nepříjemného zápachu – zanechává za sebou lehkou, bylinnou vůni.

Odstraňte zápachy – přirozeně!

Nedovolte, aby ve vzduchu zůstal nepříjemný zápach – zbavte se ho se směsí Purify. Tato vysoce kvalitní směs esenciálních olejů má svěží citrusové, bylinné aroma, které pročišťuje vzduch a rychle nahrazuje nepříjemné pachy. Pomocí čisticí směsi Purify můžete deodorizovat boty, chladničky, automobily, lodě, koupelny, sportovní vybavení, odpadkové koše a další.

 

HLAVNÍ VÝHODY PURIFY:

 • Směs Purify je vhodná pro podrážděnou pokožku, protože má silné čisticí vlastnosti, které mohou pomoci zklidnit její podráždění.
 • Osvěžující aroma s lehkou bylinnou vůní.

 

POUŽITÍ: 

 • Použijte Purify ke zklidnění podrážděné pokožky, jako např. po hmyzím štípnutí, a nabídněte úlevu.
 • Odstraňuje účinně zápach a vyčistí váš domov.
 • Přidejte pět kapek do malé lahvičky s rozprašovačem s vodou a použijte k otírání pracovní desky nebo k rozptýlení v místnosti.

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: