Siberian Fir - Jedle sibiřská 15 ml

Hlavní výhody

  • Při zevním použití na pokožku má konejšivý, zklidňující účinek.
  • Jedle sibiřská zklidňuje mírné podráždění pokožky
  • Doporučujeme do difuzéru doTERRA PETAL a nádherná přírodní vůně z nejčistšího oleje vám provoní celý byt i kancelář.

  • Skladem
830 Kč
Kategorie: Esenciální oleje DoTERRA
 

siberian fir - Jedle sibiřská - Abies sibirica

Esenciální olej jedle sibiřská má osvěžující, dřevitou vůni, která je známa svými uklidňujícími a uvolňujícími vlastnostmi. Jedle sibiřská má jedinečné chemické složení, v němž převažuje bornyl-acetát, což tomuto esenciálnímu oleji poskytuje většinu jeho zmírňujících účinků. Jedle sibiřská může být pro pokožku velmi zklidňující, takže je to ideální esenciální olej na začlenění do uklidňující masáže. Jedle sibiřská může pomoci přinést pocit snadného dýchání a zároveň uklidnit emoce a podpořit uzemňující efekt.

Přečtěte si náš článek: Jak mohou přírodní esenciální oleje doTERRA zlepšit vaše zdraví


Bližší informace o esenciálním oleji doTERRA SIBERIAN FIR


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: