Tangerine - Mandarinka 15 ml

doTERRA esenciální olej z mandarinky se vyznačuje dlouhověkou historií využití v čínské kultuře a lidovém léčitelství. Sladká, natrpklá vůně oleje tangerinka zároveň povzbuzuje i zklidňuje. Oblíbený a chutný doplněk k dezertům a nápojům – od moučníků po ovocné smoothie:

Tangerinka dodá natrpklou příchuť jakémukoli receptu, který vyžaduje citrusy. Zkuste přidat esenciální olej tangerinka do čaje nebo limonády pro dosažení povznášejícího chuťového zážitku! Jeho uklidňující svěží vůně spolu s antioxidanty mohou podpořit vaši zdravou imunitu a může pomoci uvolnit dýchací cesty. 

 

  • Skladem
640 Kč
Kategorie: Esenciální oleje DoTERRA
 

ČÍM JE ESENCIÁLNÍ OLEJ TANGERINKA VYJÍMEČNÝ:

  • K výrobě jedné 15ml lahvičky esenciálního oleje je potřeba šest liber mandarinkových slupek.
  • Podporuje zdravou imunitu a trávení
  • Pomáhá při uvolnění dýchacích cest 
  • Čistí a osvěžuje vzduch v místnosti 
  • Země původu: Brazílie
  • Způsob extrakce: lisování kůry

 

POUŽITÍ ESENCIÁLNÍHO OLEJE TANGERINKA: 

  • Kápněte 3-4 kapky esenciálního oleje do difuzéru a za chvíli pocítíte příjemnou svěží vůni v místnosti. 
  • Dejte si jednu až dvě kapky mandarinkového oleje na dlaň, promněte si ruce a položte si ruce na nos na 30 sekund.
  • Přidejte jednu až dvě kapky do vody, smoothie, čajů nebo limonády pro vytvoření osvěžujícího nápoje

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: