Wild Orange – Divoký pomeranč 15 ml

• Zastudena lisovaný z kůry, aby si zachoval svou citlivou povahu a užitečné, účinné vlastnosti.

• Známý svým energickým aromatem a čisticími vlastnostmi.

Ideální vůní do difuzéru, která vám příjemně osvěží byt či kancelář

 

  • Skladem
450 Kč
Kategorie: Esenciální oleje DoTERRA
 

Esenciální olej doTERRA Wild Orange (Planý pomeranč), lisovaný za studena z pomerančové slupky, je díky své posilující vůni a četným přínosům jedním z nejprodávanějších esenciálních olejů společnosti dōTERRA. Olej Planý pomeranč, bohatý na monoterpeny, má zklidňující účinek na pokožku, takže je příjemným doplňkem kosmetických přípravků. Osobně doporučujeme pomeranč i do difuzéru, který vám příjemně osvěží váš byt či kancelář 

 

Vlastnosti esenciálního oleje Orange:

  • Pomáhá při úzkostech a depresích
  • Aktivuje mozek a soustředění nejen u dětí
  • Dodává energii a zahání špatnou náladu
  • Odstraňuje kyselinový reflux
  • Pomáhá při pálení žáhy
  • Detoxikuje a regeneruje tělo
  • Podporuje imunitu
  • Wild Orange se vyrábí lisováním ovoce za studena.
  • Aromatické použití: 3-4 kapky do difuzéru vám provoní krásně interiér domova a navodí krásnou relaxační

 

Přečtěte si náš článek: Jak mohou přírodní esenciální oleje doTERRA zlepšit vaše zdraví

 

Bližší informace o esenciálním oleji Wild Orange najdete na stránkách doTERRA


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: