Chystáte se vaše dítě do školky? Vybavte ho hravým dětským batůžkem, se kterým zažije spoustu dobrodružství…

banner_gugugaga_fb2

A je to tady, chystáte se do školky...

Přijde vám to jako včera, kdy jste drželi v ruce miminko, ale čas letí jako voda a z vašeho miminka vyrostl malý princ či malá princezna a nyní se chystá dobýt místní školku! 

Toto nové, několikaleté období plné dobrodružství, zážitků a nových kamarádů si vaše dítě 100% užije, a vy také, to mi věřte… Čeká vás spousta povinností, ale i spousta srandy a zážitků, takže to bude jízda nejen pro vaše malé poklady, ale i pro vás. 

Vaše děti budou ve školce potřebovat věrného a spolehlivého parťáka, díky kterému se budou v novém prostředí cítit v bezpečí a vždy budou mít u sebe to, co nejvíce milují a potřebují, tedy své hračky, plyšáky, panenky a autíčka… 

Tím nejlepším parťákem je dětský batůžek, se kterým váš malý dobyvatel zažije spoustu dobrodružství. Batůžek poslouží nejen na hračky, ale i na láhev s pitím a svačinu, případně i na náhradní oblečení pro případ ušpinění se při hraní na dětském hřišti s ostatními uličníky. 

Při výběru dětského batůžku si dejte záležet. Je třeba vybrat správnou velikost a hmotnost batůžku a hlavně vybrat design, který bude praktický a do kterého se vaše dítě zamiluje a nedá bez batůžku ani krok. Vybírat můžete z mnoha značek dětských batůžků pro předškolní děti.

My bychom vám rádi představili naše krásné a originální dětské batůžky od německé značky Affenzahn. Dětské batůžky Affenzahn se prodávají ve dvou velikostech: Small (děti 1-4 roky) a Large (děti 4-8 let). Vyznačují se originálním zvířecím designem, díky němuž je milují děti po celém světě. Vybírat proto můžete z mnoha krásných designů: slona, sovičky, ptáčka, tygříka, lvíčka, žabičky, opičky, koaly, koníčka, kočičky, jednorožce, medvídka, lištičky a mnoho dalších. 

Dětské batohy do školky Affenzahn mají spoustu speciálních schopností a vlastností, díky kterým jsou u malých dobrodruhů velice oblíbené. Mají například vytahovací jazyk, kam napíšete jméno dítěte, mají reflexní prvky pro jejich větší bezpečnost, vyměkčené popruhy přes ramena pro pohodlné nošení, spoustu tajných kapes atd. Navíc jsou tyto batůžky bez nebezpečných BPA a ftalátů, jsou fair a eco-friendly.

Díky batůžku si děti navíc rozvíjí pocit zodpovědnosti a umění rozhodování… Vždy tak budou vědět, co si k jaké příležitosti zabalit důležitého, aby jim nic nechybělo. Z vlastní zkušenosti otce, nyní již 12letého syna vím, že dětský batůžek dal synovi možnost rozhodovat o tom, co si s sebou vezme do školky, na výlet, na kroužek, k babičce i na dovolenou… A věřte, že takové zapomenuté pití na výletě a nebo sluneční brýle si zapomněl pouze jednou. 

Proč děti milují batohy Affenzahn? 

  • mají originální a hravý design rozvíjející jejich fantazii
  • jsou pro děti pohodlné a praktické
  • mají vše potřebné vždy a všude u sebe 
  • mají spoustu zajímavých vlastností a funkcí 
  • jsou vyrobené bez nebezpečných BPA, ftalátů
  • jsou fair a eco-friendly