Balance - uzemňující směs 15 ml

Efekt lupa
 • 1 z 3

Díky svěží dřevité vůni je směs Balance perfektním olejem, po kterém můžete sáhnout, pokud ve svém životě potřebujete trochu harmonie. Smrk, kafrovník lékařský, kadidlo, marocký heřmánek a heřmánek modrý se dokonale mísí s frakcionovaným kokosovým olejem a nabízejí lákavou vůni, která podporuje klid, relaxaci a dobrou pohodu.


 • Skladem
850 Kč
Kategorie: Esenciální oleje DoTERRA
 

Směs balance Může pomoci při:

 • rozrušení, nervozitě a stresu

 • soustředění

 • zklidnění těla a mysli

 • meditaci

 • hormonální nerovnováze

 • psychických problémech

 

Směs balance a její hlavní výhody :

 

 • Směs dōTERRA Balance je tvořena emocionálně blahodárnými esenciálními oleji, které dohromady vytvářejí pocity klidu a dobré pohody.

 • Vůně směsi TERRA Balance je sladká a dřevitá, takže je perfektní vůní podporující pocity rovnováhy a klidu.

 • Tato směs je prosycena esenciálními oleji Smrk, Kafrovník lékařský, Marocký heřmánek, Heřmánek modrý a Kadidlo.

 

Co obsahuje směs balance:

 

Kadidlo

Kadidlo, jeden z nejvíce ceněných a vzácných olejů s bohatou vůní, bývá často zváno králem esenciálních olejů. Před mnoha staletími používali pryskyřici kadidlovníku starověcí Egypťané k mnoha účelům: od parfémů až po masti na rány. Jeho zklidňující a zkrášlující účinky mohou být při nanesení na pokožku využívány k omlazení pleti a mohou pomoci snížit výskyt nedokonalostí pleti.

 

Marocký heřmánek

Modrý heřmánek, známý rovněž jako marocký heřmánek, je žlutě kvetoucí středomořská letnička rostoucí v severním Maroku. Tento heřmánek má takové chemické složení, po němž vaše pokožka zaručeně zatouží! Chamazulen, chemická složka marockého heřmánku, propůjčuje oleji charakteristickou indigovou barvu. Esenciální olej je také znám svými přínosy pro pokožku. Přidejte ho do horké koupele, použijte se svými oblíbenými produkty péče o pleť nebo jednoduše vmasírujte do pokožky!

 

Vytváří harmonii celého těla

 

Začněte svůj den s uzemňující směsí dōTERRA Balance™. Mnoho olejů v této směsi je používáno po tisíciletí na vyrovnaní emocí a harmonizaci těla.

Naneste ráno na chodidla ke zvýšení pocitu klidu během dne.

 

Použití:

 

 • Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky do difuzéru.
 • Směs Balance nanášejte na šíji a zápěstí, abyste podpořili pocit klidu a míru
 • Směs Balance smíchejte s epsomskou solí a přidejte do horké koupele pro relaxaci
 • Použijte na vytvoření klidného prostředí, když meditujete nebo cvičíte jógu
 • Vtírejte během dne do chodidel pro podporu pocitů rovnováhy
 • Naneste na pokožku dříve, než půjdete do postele, abyste se uklidnili a podpořili pokojné sny
 • Vnitřní užití: NE

 

Návod k použití:

 

Na masáž smíchejte 5 kapek s 10 ml nosného oleje. Na koupel smíchejte 5 kapek s 5 ml nosného oleje. K použití jako parfém smíchejte 1 kapku s 10 kapkami nosného oleje. Pouze k použití na pokožku.

 

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: