Gelové kuličky dōTERRA On Guard™ - Ochranná směs

Efekt lupa
 • 1 z 2

Gelové kuličky dōTERRA On Guard™ - Ochranná směs

Gelové kuličky dōTERRA On Guard jsou snadným praktickým způsobem, jak využít příznivé účinky směsi esenciálních olejů dōTERRA On Guard. Gelové kuličky dōTERRA On Guard poskytují chutnou dávku patentované směsi dōTERRA tvořené oleji planý pomeranč, hřebíček, skořice, eukalyptus a rozmarýn, to vše v drobných kuličkách z rostlinné želatiny, které se rozpustí v ústech, osvěží dech a podporují celkovou kondici.

 

Přečtěte si na našem blogu článek: Jak mohou přírodní esenciální oleje doTERRA zlepšit vaše zdraví

 

Hlavní výhody:

 • Osvěžuje dech

 • Chutná dávka esenciálních olejů planý pomeranč, hřebíček, skořice, eukalyptus a rozmarýn

 • Malé gelové kuličky On Guard nabízí snadný způsob konzumace dōTERRA On Guard, když na vás nebo děti něco leze a necítíte se dobře.

 • Praktické gelové kuličky jsou skvělé na cesty a při fyzické aktivitě.

 

 


 • Skladem
590 Kč
Kategorie: Esenciální oleje DoTERRA
 

Použití: 

 • Užívejte je v zimě, na cestách i při pobytu ve velkých skupinách lidí
 • Dejte je do dětského batůžku
 • Rozpusťte jednu nebo dvě gelové kuličky v ústech po jídle pro osvěžení dechu
 • Noste si tyto praktické gelové kuličky v kabelce nebo cestovní tašce kvůli cílené pomoci na cestách¨

 

Můžete použít při:

 • Nachlazení
 • Prevence proti nemocem
 • Infekce - přírodní antibiotikum
 
Obsahuje:
 

SKOŘICE: 

Sladké, kořeněné aroma skořicové kůry je v oblibě po celém světě. skořice se získává z tropického stálezeleného stromu, který roste až do výšky 13,7 metrů a má velmi vonnou kůru, listy a květy. Skořicová kůra má dlouhou historii kulinářského využití, ale esenciální olej z ní je překvapivě všestranně využitelný. skořice se často používá v ústních vodách a žvýkačkách. Olej lze také naředit frakcionovaným kokosovým olejem dōTERRA, čímž vznikne hřejivá masážní směs pro bolavé klouby během chladnějších měsíců.

 

HŘEBÍČEK:

Znalosti přínosů a způsobů využití hřebíčku sahají až do starověké Číny a Indie. Při vaření přidává hřebíček kořeněnou příchuť jakémukoli pokrmu nebo dezertu. Hřebíček se díky své chuti široce využívá v přípravcích dentální hygieny, je příměsí bonbonů a žvýkaček.

 

EUKALYPTUS:

Olej z listů/stonku Eucalyptus radiata, olej z listů Eucalyptus polybractea, olej z listů Eucalyptus kochii, olej z listů Eucalyptus loxophleba, olej z listů Eucalyptus globulusEukalypty, také někdy nazývané žvýkačkové stromy, jsou stálezelené dřeviny dorůstající výšky až 15 metrů. Hlavní chemické složky oleje Eukalyptus jsou eukalyptol a alfaterpineol, díky nimž je olej ideální pro zklidňující zážitkové masáže. Eukalyptus při nanesení na pokožku podporuje pocity zklidňujícího uvolnění.

 

ROZMARÝN:

Rozmarýn je aromatický, stálezelený keř, jehož listy se často používají k dochucení pokrmů, jako jsou nádivky, vepřové, pečené jehněčí, kuřecí a krůtí maso. Rozmarýn, již dlouho uznávaná rostlina, byl ve starověkém Řecku, Římě, Egyptě a v židovské kultuře považován za posvátný. Bylinná a posilující vůně rozmarýnu se často využívá v aromaterapii a při masážích.

 

PLANÝ POMERANČ:

Olej planý pomeranč, lisovaný za studena z pomerančové slupky, je díky své posilující vůni a četným přínosům jedním z nejprodávanějších esenciálních olejů společnosti dōTERRA. Olej planý pomeranč, bohatý na monoterpeny, má stimulační a očistné účinky. Planý pomeranč obohatí každou směs esenciálních olejů čerstvou, sladkou a osvěžující vůní, která vám pozvedne náladu a dodá novou energii!

 

Nezbytnost při fyzických aktivitách:

Jednou z největších výhod gelových kuliček dōTERRA On Guard je to, že nabízí jednoduchý, praktický způsob, jak si můžete vychutnat všechny příznivé účinky ochranné směsi dōTERRA On Guard, ať doma, nebo venku! Nezapomeňte si je nechat v autě, v cestovní tašce, kabelce nebo v dětském batůžku.
 

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: