ZenGest - směs na trávení 15 ml

ZenGest™ Podpůrná směs

Zažijte nonstop komfort se ZenGest. Tato jedinečná směs obsahuje esenciální oleje Máta peprná, Koriandr (semeno), Zázvor, Kmín kořenný, Kardamom, Fenykl a Badyán známé svými příznivými účinky při žaludečních potížích. Nepostradatelný olej na cesty i na doma. Díky Podpůrné směsi ZenGest můžete mít po celý den pokoj v duši.


 • Skladem
1 250 Kč
Kategorie: Esenciální oleje DoTERRA
 

Hlavní výhody: 

 • Vytvořeno s obsahem esenciálních olejů Máta peprná, Koriandr (semeno), Zázvor, Kmín kořenný, Kardamom, Fenykl a Badyán.
 • Klíčová nezbytnost dōTERRA pro použití před dlouhou cestou autem

 

Použití: 

 • Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky do vašeho difuzéru.
 • Lokální použití: K masáži zřeďte 5 kapek oleje s 10 ml nosného oleje. Pro koupel zřeďte 5 kapek oleje s 5 ml nosného oleje. 
 • Přidejte 1–2 kapky do vody nebo čaje po příliš velkém nebo těžkém jídle
 • Před použitím letecké či silniční dopravy vetřete do pokožky břicha pro zklidňující vůni
 • Mějte ZenGest na cestách po ruce jako praktickou podporu v případě náhlé potřeby
 • Mějte ZenGest po ruce ke zklidnění příležitostné žaludeční nevolnosti, pokud zkoušíte nová jídla

 

Může pomoci při:

 • pálení žáhy a trávicích problémech
 • náhlém průjmu či zácpě
 • nepříjemném zahlenění - pomáhá rozpouštět hleny
 • potravinové intoleranci
 

Směs obsahuje:

 

Máta peprná: 
Máta peprná, soustavně jeden z nejprodávanějších výrobků společnosti dōTERRA, je užitečným olejem, který je dobré mít vždy po ruce. Máta peprná dodává osvěžující, mátovou chuť dezertům, nápojům, smoothie, a dokonce i pikantním pokrmům. Mátový olej té nejvyšší kvality se od ostatních výrobků odlišuje vysokým obsahem mentolu – jaký se nachází např. v esenciálním oleji Máta peprná od společnosti dōTERRA. Máta peprná se často používá v zubních pastách a žvýkačkách pro účely ústní hygieny.

 

Koriandr (semeno):
Koriandr je svěží, aromatická bylina, která se používá po celá staletí. Esenciální olej Koriandr (semeno) je oblíbenou kořenicí přísadou, která může i při střídmém použití proměnit jakékoli jídlo!

 

Zázvor: 

Esenciální olej dōTERRA Zázvor, pocházející z Madagaskaru, se získává z čerstvého oddenku zázvoru – podzemní části rostliny, která patří ke kořenovému systému. Zázvor, který je součástí mnoha asijských pokrmů, má jako kuchyňské koření pálivou a výraznou chuť. V tradiční západní kuchyni je zázvor nejčastěji používán ve sladkostech, jako jsou perníčky a zázvorky.

 

Kmín kořenný: 

Kmín kořenný je dvouletá bylina běžně využívaná v Evropě, Asii, Africe a ve Spojených státech. V minulosti používali kmín kořenný staří Římané kvůli jeho zdravotním přínosům. Dnes můžete najít kmín kořenný v kuchyních celého světa! Je známý a oblíbený pro svou hřejivou chuť a bohaté aromatické podtóny.

 

Kardamon: 

Kardamom, původem z jihovýchodní Asie, se přidává do tradičních indických sladkostí a čajů pro svou chladivou, mátovou vůni a chuť. Přidejte do pečiva, smoothie, masitých jídel a salátů pro vylepšení chuti. Kardamom, který je celosvětově ceněn jako koření, je esenciálním olejem, jehož prospěšnost se projevuje i mnoha jinými způsoby.

 

Cestujte se směsí ZenGest™

Až se příště vydáte na cesty, nezapomeňte si přibalit lahvičku esenciálního oleje ZenGest! Vetřete ZenGest do oblasti břicha nebo přidejte pár kapek do sklenice vody před cestou či podle potřeby po celý den. Může vám to pomoci s cestovní nevolností a celkovými žaludečními potížemi, což jsou při cestování běžné problémy. 

Bezpečnostní upozornění: Může dráždit kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Užívejte opatrně v těhotenství a při kojení. Nesmí přijít do očí, uší a na citlivá místa. Pokud užíváte léky, konzultujte užití tohoto oleje s lékařem.

Pokud s esenciálními oleji začínáte, přečtěte si prosím Zásady bezpečného používání.

Nařízení Evropského parlamentu neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Pro zjištění podrobnějších informací se proto obraťte na jiné zdroje nebo konzultujte s kvalifikovaným aromaterapeutem. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: