Adaptiv - zklidňující směs 15 ml

Efekt lupa
 • 1 z 2

dōTERRA Adaptiv

Zklidňující směs

Když máte potřebu většího zklidnění, pak je vaším řešením směs Adaptiv. Adaptiv je patentovaná směs, která je kombinací esenciálních olejů Planý pomeranč, Levandule, Kopaiva, Máta klasnatá, Magnolie, Rozmarýn, Neroli a Ambroň.

Levandule poskytuje zklidňující účinek, zatímco Planý pomeranč povzbuzuje. Mějte směs Adaptiv po ruce, aby vás mohla utěšit v novém prostředí nebo situaci. Používejte směs Adaptiv v kombinaci s Adaptiv Touch a dosáhněte synergických výsledků.


 • Skladem
1 570 Kč
Kategorie: Esenciální oleje DoTERRA
 

Hlavní výhody:

 • Pomáhá zlepšit náladu.
 • Efektivně doplňuje práci i studium.
 • Zvyšuje pocit klidu a míru.
 • Zklidňuje a povznáší mysl.
 • Zklidňující a relaxační vůně
 • Pomáhá navodit klidný a hluboký spánek.

 

Použití:

 • Aromatické: Použijte 3–4 kapky do difuzéru dle svého výběru (Osobně doporučujme Difuzér doTERRA Petal)
 • Dopřejte si relaxační koupel s epsomskou solí a přidejte do ní 3–4 kapky zředěné směsi Adaptiv.
 • V kombinaci se třemi kapkami frakcionovaného kokosového oleje lze použít ke zklidňující masáži. Na masáž smíchejte 5 kapek s ≈ 10 ml nosného oleje. Na koupel smíchejte 5 kapek s ≈ 5 ml nosného oleje. K použití jako parfém smíchejte 1 kapku s 10 kapkami nosného oleje.
 • Rozptylte olej v kterékoli místnosti na podporu soustředěné a klidné mysli.
 • Kápněte jednu kapku do dlaní a promněte. Podle potřeby opakujte během dne.
 

 

Co obsahuje?

Díky své výrazné vůni a bezpočtu způsobů použití se olej Levandule stal jedním z nejoblíbenějších esenciálních olejů. Římané a Egypťané v dávných dobách používali levanduli ke koupelím. Od té doby mnozí lidé objevili nespočet jejích dalších přínosů. Levandule se často používá v kosmetických výrobcích a parfémech pro svou schopnost podpořit zdravou a čistou pleť. Její zklidňující vlastnosti se dále často používají k relaxaci těla a zlepšení nálady. Vzhledem k jeho všestranným přínosům je Levandule olejem, který byste měli mít po ruce, ať už jdete kamkoli.

 

 • Rozmarýn:

Rozmarýn je aromatický, stálezelený keř, jehož listy se často používají k dochucení pokrmů, jako jsou nádivky, vepřové, pečené jehněčí, kuřecí a krůtí maso. Rozmarýn, již dlouho uznávaná rostlina, byl ve starověkém Řecku, Římě, Egyptě a v židovské kultuře považován za posvátný. Bylinná a posilující vůně rozmarýnu se často využívá v aromaterapii a při masážích.

 

Olej planý pomeranč, lisovaný za studena z pomerančové slupky, je díky své posilující vůni a četným přínosům jedním z nejprodávanějších esenciálních olejů společnosti dōTERRA. Olej planý pomeranč, bohatý na monoterpeny, má stimulační a očistné účinky. Planý pomeranč obohatí každou směs esenciálních olejů čerstvou, sladkou a osvěžující vůní, která vám pozvedne náladu a dodá novou energii!

 

Máta klasnatá je sladká, osvěžující bylina používaná po celém světě jako ochucovadlo. Pro svou mátovou chuť a podporu svěžího dechu se široce uplatňuje ve žvýkačkách, sladkostech a dentálních výrobcích. Máta klasnatá se výrazně liší od máty peprné, což z ní činí jemnější variantu pro ochucení pokrmů či při aplikaci na pokožku. Olej z máty klasnaté se využívá také hojně v kuchyni, například do salátů, nápojů a dezertů, ale také jej lze přidat do domácích salátových dressingů a marinád na maso.

 

 • Kopaiva:

Esenciální olej kopaiva pochází z vonného tropického stromu z Jižní Ameriky. Domorodci ze severní a severovýchodní Brazílie tento esenciální olej používají od 16. století v tradičních léčebných postupech. Olej kopaiva se široce používá v kosmetických prostředcích včetně mýdel, krémů, emulzí a parfémů, protože je schopen podporovat čistou a hladkou pleť. Nanášejte na pokožku spolu s nosným olejem nebo pleťovým hydratačním prostředkem, abyste udrželi pokožku čistou a jasnou a pomohli snížit výskyt nedokonalostí pleti.

 

Snadné přizpůsobení: 

Život přináší všechny možné druhy neočekávaných změn a nároků. Směs Adaptiv má speciální složení, které vám pomůže přizpůsobit se těmto změnám s grácií a důvěrou. První den v nové práci? Na obzoru velká zkouška? Hledáte pozitivnější vyhlídky? Adaptiv vám může pomoci.
 

Bezpečnostní upozornění: Může dráždit kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Užívejte opatrně v těhotenství a při kojení. Nesmí přijít do očí, uší a na citlivá místa. Po dobu 12h od lokální aplikace se vyhněte slunečnímu a UV záření. Pokud užíváte léky, konzultujte užití tohoto oleje s lékařem.

Pokud s esenciálními oleji začínáte, přečtěte si prosím Zásady bezpečného používání.

Nařízení Evropského parlamentu neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Pro zjištění podrobnějších informací se proto obraťte na jiné zdroje nebo konzultujte s kvalifikovaným aromaterapeutem.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: